samsung s8 plus kılıf

Samsung Galaxy S8 Ve LG G6 Bir Arada, Kılıflar İçinde Göründü

 

 

Samsung Galaxy S8 ‘in bu sefer ki sızıntı görseli, yeni kılıf üreticisi Ghostek'ten geliyor. Yine bir kaynağa göre S8'in kavisli olması durumunda S8 Plus model adıyla yine kıvrımlı ekrana sahip cihazla tanışabiliriz. Güney Kore merkezli Newsis haber sitesinin şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı iddiasına göre, Samsung çareyi Note serisinin üretimini tamamen durdurmakta buldu.

 

Bildiğiniz üzere geçen sene sadece ABD'de piyasaya çıkan Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge Modelleri Qualcomm Snapdragon 820 İşlemcisini kullanıyordu. Samsung şimdi müşterilerinin gönlünü almak için yeni bir pazarlama stratejisi hazırlıyor. Galaxy S8'in Türkiye satış fiyatının 3.500-four.000 TL fiyat aralığında olması bekleniyor.

 

Galaxy serisinin popüler cihazlaryndan olu?an bu telefon için, yüzlerce farkly çe?itteki Galaxy S8 Plus kylyflary 'da. Logitech PRO, 7-ten Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşmekte olan Uluslararası CES 2014'te Samsung standında da sergileniyor. Samsung'un iki telefonu Galaxy S7 Edge ve yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile iPhone 7 aynı karede görüntülendi!

 

Dört farklı model ile karşımıza gelecek cihazlar tasarım olarak 2015 yılında çıkarılan Galaxy S6 ve Galaxy Note five modellerin devamı olarak görünüyor. Galaxy S3 akıllı telefon için tasarlanan CandyShell çift katmanıyla kauçuk malzemeden üretilmiş darbe emici yumuşak bir dokuya ve zarif bir görünüme ve son derece dayanıklılığa sahip.

 

Çift led flaşın yer alacağı Galaxy S8, bu sızıntı ile tasarım açısından yeniliğe gideceğinin sinyallerini veriyor. Beğeni ile karşılanan Samsung Galaxy S5 akıllı telefon için tasarlanan TennRich PowerSkin Spare batarya kılıfı beyaz, siyah, mav ve altıns arısı olmak üzere toplam dört renk seçeneği ile telefonseverlerin beğenisine sunuluyor.

 

Hatta samsung olmadığı için MWC 2017 yide takip etmedim zaten genel olarakta sönük geçti bunu bütün editörler diyor.5-10 kişiyi bilmem ama Androidin hatta genel olarak telefonların tepesinde herkezin düşüncesi Samsung Ve Apple bu 2'si yoksa zaten pek ilgi çekici gelmiyor etkinlikler.

 

Çin'de ortaya çıkan fotoğraflarda Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus modelleri görülüyor. Galaxy S8 kylyf ve daha fazlasyny istiyorsanyz her anynyzy kolayla?tyracak mobil aksesuarlar ile tany?mak için vakit kaybetmeyin. Samsung Galaxy S8 Note 7‘yi aratmayacak hem de daha üstün özelliklere sahip olacak.

 

Samsung Galaxy S8 Plus‘un ekranı biraz daha büyük olduğundan çok daha yüksek kapasiteli bir batarya kapasitesine sahip olacak. Ancak biz bu on-line mağaza üzerinden birkaç gün önce Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus için ilk vaka ve aksesuarları sunmaya başlayacak.

 

Bir aksesuar olarak Galaxy S8 ile birlikte tanıtılacak, Note 5, S7 ve S8 ile birlikte çalışabilecek bir yapay zeka teknolojisi olacağını tahmin ediyoruz. Samsung Galaxy S8 ‘in canlı görüntüsü bir kez daha sızdırıldı ve cihazın ilk kez ekranda gezinme düğmeleriyle birlikte yüklü olan uygulamaların çoğunu çalışır durumda gördük.

 

Kabataslak bir hesaplama ile Galaxy S8'in Türkiye fiyatının three.300 ile three.600 TL arasında Galaxy S8 Plus'ın fiyatının ise three.600 ile four.000 TL bandında olmasını bekliyoruz. Explo-Sung iPhone samsung galaxy s8 kapak Skin” isimli kılıfı, sadece kaplama olarak almak isteyenler 25 dolara, kaplama + kılıf şeklinde almak isteyenler için 35 dolara satılıyor.

 

 

Tekel yapıp 835 kendisi üreticek ve diğer firmalara vermiyor işlemciyi umarım en yakın zaman da rekabet kurumları dava açar samsung a lg g6 835 gelcekti xiaomi six da 835 gelcekti ve diğer bir sürü firma var ama samsung parayı bastırdı ve ilk önce kendi tlf nunda kullancağı için dünya rekoru kırıyor ama bir kaç ay sonra çinli firmalar da kavuşçak 835 zaman görürüz performans hızı ne kadar.

 

Dikkat çeken bir diğer nokta ise S8 kılıfının köşelerinin etrafındaki sınırlar oluyor. Samsung Galaxy S7 Gold Akıllı Telefon, yepyeni tasarım ve özelliklerle deneyimlerinizi üst seviyeye çıkarıyor. DonanımGüçlü işlemcilere sahip Galaxy S7 ve S7 edge sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışarak microSD kartınızdaki tüm ek verileri güvenle işler ve hızlı erişim sağlar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “samsung s8 plus kılıf”

Leave a Reply

Gravatar